Huurappartementen vlakbij het Piazza Signoria in het centrum van Florence
Piazza della Signoria is één van de meest bekende pleinen van Florence. Hier bevindt zich het Palazzo Vecchio, De Loggia dei Lanzi, de fontein van Neptunus en vele standbeelden, waaronder een kopie van de
David van Michelangelo en het
Perseo van Benvenuto Cellini.
Piazza della Signoria is tevens een ideaal uitgangspunt om de gehele stad Florence te bezoeken, aangezien het vlakbij de Ponte Vecchio en de Uffizi , de Duomo en het Piazza Santa Croce bevindt.
Ben je op zoek naar een handige en voordelige accomodatie om Florence te bezoeken?
Bezoek onze website: hier vindt je een ruime keuze aan
huurappartementen voor vakanties in het historische centrum (appartementen op het Piazza della Signoria en op de meest belangrijke toeristische plekken en luxe appartementen in exclusieve zones) waartussen je ongetwijfeld iets vind dat aan al je wensen voldoet.
Voor jouw volgende vakantie in Florence, kies één van de appartementen op het Piazza della Signoria die we voor jou hebben uitgekozen.
|
Luxe appartement te huur in de omgeving van het Piazza della Signoria en de Ponte Vecchio, in het hart van het historische centrum van Florence. 2+3 slaapplaatsen, elegant ingericht interieur, welkomstontbijt, Internetverbinding.
7 dagen: min: 690 € - max: 690 € |
|
|
|
Appartement in het historisch centrum van Florence, in de omgeving van het Piazza della Signoria, de Duomo en de Ponte Vecchio. 3/5 slaapplaatsen, internetverbinding, air conditioning. Uitkijkend op de achterzijde van het Palazzo Vecchio.
7 dagen: min: 640 € - max: 930 € |
|
|
|
Huurappartement tussen Piazza della Signoria en Santa Croce, in het historisch centrum van Florence. 4 slaapplaatsen, air conditioning. Huisdieren toegestaan. Palazzo Vecchio en Piazza del Duomo in de omgeving.
7 dagen: min: 870 € - max: 1080 € |
|
|